Profil RW2F

Profil RW2F jest profilem typu „Omega” stosowanym przy małych wysięgach okładziny. Profil najczęściej mocowany jest bezpośrednio do konstrukcji budynku bez użycia konsol, co wpływa na niski koszt podkonstrukcji. Profil znajduje zastosowanie również przy wąskich płytach elewacyjnych mocowanych w układzie pionowym. W tym przypadku profile „Omega” mocuje się w poziomie do pionowej podkonstrukcji.

Profil RW2D

Profil RW2D jest profilem typu „Omega” stosowanym przy małych wysięgach okładziny. Profil najczęściej mocowany jest bezpośrednio do konstrukcji budynku bez użycia konsol, co wpływa na niski koszt podkonstrukcji. Profil znajduje zastosowanie również przy wąskich płytach elewacyjnych mocowanych w układzie pionowym. W tym przypadku profile „Omega” mocuje się w poziomie do pionowej podkonstrukcji.

Profil RW2C

Profil RW2C jest profilem typu „Omega” stosowanym przy małych wysięgach okładziny. Profil najczęściej mocowany jest bezpośrednio do konstrukcji budynku bez użycia konsol, co wpływa na niski koszt podkonstrukcji. Profil znajduje zastosowanie również przy wąskich płytach elewacyjnych mocowanych w układzie pionowym. W tym przypadku profile „Omega” mocuje się w poziomie do pionowej podkonstrukcji.

Profil RW2B

Profil RW2B jest profilem typu „Omega” stosowanym przy małych wysięgach okładziny. Profil najczęściej mocowany jest bezpośrednio do konstrukcji budynku bez użycia konsol, co wpływa na niski koszt podkonstrukcji. Profil znajduje zastosowanie również przy wąskich płytach elewacyjnych mocowanych w układzie pionowym. W tym przypadku profile „Omega” mocuje się w poziomie do pionowej podkonstrukcji.

Profil RW2E

Profil RW2E jest profilem typu „Omega” stosowanym przy małych wysięgach okładziny. Profil najczęściej mocowany jest bezpośrednio do konstrukcji budynku bez użycia konsol, co wpływa na niski koszt podkonstrukcji. Profil znajduje zastosowanie również przy wąskich płytach elewacyjnych mocowanych w układzie pionowym. W tym przypadku profile „Omega” mocuje się w poziomie do pionowej podkonstrukcji.

Profil RW2A

Profil RW2A jest profilem typu „Omega” stosowanym przy małych wysięgach okładziny. Profil najczęściej mocowany jest bezpośrednio do konstrukcji budynku bez użycia konsol, co wpływa na niski koszt podkonstrukcji. Profil znajduje zastosowanie również przy wąskich płytach elewacyjnych mocowanych w układzie pionowym. W tym przypadku profile „Omega” mocuje się w poziomie do pionowej podkonstrukcji.

Profil KWRK

Profil KWRK służy do montażu okładzin nietypowych. Główną zaletą tego profilu jest „nóżka” o grubości 4 mm, zapewniająca dużą wytrzymałość profilu oraz umożliwiająca wieszanie ciężkich okładzin takich, jak beton architektoniczny czy kamień. Ze względu na część zamkniętą profilu oraz możliwość zamocowania okładzin do 3 powierzchni profilu, znajduje on zastosowanie również przy montażu obudów przestrzennych – … Czytaj więcej

Profil KWRC

Profil KWRC jest profilem ceowym, stosowanym jako wsparcie środkowej części płyty elewacyjnej. Profil wsuwany jest w zaczep KWE stanowiąc część systemu podkonstrukcji prętowej. Posiada on ryflowaną ściankę przednią o szerokości 40 mm, wystarczającą do zastosowania klejonego systemu mocowania okładziny. Profil posiada tylne zagięcia w znacznym stopniu usztywniające element.

Profil KWRP

Profil KWRP jest profilem dwuteowym, stosowanym na łączeniu płyt elewacyjnych. Profil wsuwany jest w zaczep KWE stanowiąc część systemu podkonstrukcji prętowej. Posiada on ryflowaną ściankę przednią o szerokości 120 mm, co zapewnia dużą tolerancję przesunięcia łączenia płyt elewacyjnych oraz umożliwia odsunięcie punktu mocowania płyty od jej krawędzi nawet do 45 mm. Profil posiada tylne zagięcia … Czytaj więcej

Profil KWF3

Profil KWF3 jest profilem dekoracyjnym, stosowanym na krańcach okładziny, zakrywając krawędź płyty elewacyjnej.