Profil KCP

Profil BSP KCP jest profilem prostokątnym, zamkniętym o ściance grubości 3 mm, cechującym się stosunkowo dużą wytrzymałością. Profil posiada specjalne gniazdo do mocowania uszczelek oraz prowadnicę szynową do mocowania zaczepów BSP KC, co ułatwia ich prostoliniową lokalizację. Prowadnica profilu stanowi ponadto dodatkowe zabezpieczenie na wyrywanie z nich zaczepów.

Profil KWRCY

Profil KWRCY jest elementem systemu podkonstrukcji prętowej, służącym do zamocowania paneli kompozytowych lub stalowych w systemie zawieszanym. Profil ten łączy ze sobą dwa systemy podkonstrukcji. Mocowany do ściany jest analogicznie do systemu KWE – za pomocą konsol KWE kotwionych w ścianie przy pomocy prętów gwintowanych. Sposób mocowania paneli natomiast jest analogiczny do systemu KWRY – … Czytaj więcej

Profil RWY

Profil RWY jest profilem typu „Omega”, służącym do zamocowania paneli kompozytowych lub stalowych w systemie zawieszanym. Profil ten jest odmianą profilu KWRY i występuje razem z zaczepami KWZ, mocowanymi do jego przedniej płaszczyzny. W odróżnieniu do profilu KWRY profil RWY nie posiada „nóżki”, dzięki czemu można go mocować bezpośrednio do podłoża. Najczęściej stosuje się go … Czytaj więcej

Profil KCO

Profil KCO jest profilem zamkniętym, stosowanym najczęściej do mocowania okładzin wewnętrznych w systemie zawieszanym (lub inaczej zaczepowym), głównie szklanych lub ze spieków kwarcowych. Profil posiada specjalnie zaprojektowaną prowadnicę, w której mocuje się zaczepy odpowiednie dla danego rodzaju i ciężaru okładziny. Prowadnica ułatwia mocowanie zaczepów, zwiększa wytrzymałość połączenia na działanie siły poziomej oraz zapewnia ich prostoliniowość. … Czytaj więcej

Profil RW2F

Profil RW2F jest profilem typu „Omega” stosowanym przy małych wysięgach okładziny. Profil najczęściej mocowany jest bezpośrednio do konstrukcji budynku bez użycia konsol, co wpływa na niski koszt podkonstrukcji. Profil znajduje zastosowanie również przy wąskich płytach elewacyjnych mocowanych w układzie pionowym. W tym przypadku profile „Omega” mocuje się w poziomie do pionowej podkonstrukcji.

Profil RW2D

Profil RW2D jest profilem typu „Omega” stosowanym przy małych wysięgach okładziny. Profil najczęściej mocowany jest bezpośrednio do konstrukcji budynku bez użycia konsol, co wpływa na niski koszt podkonstrukcji. Profil znajduje zastosowanie również przy wąskich płytach elewacyjnych mocowanych w układzie pionowym. W tym przypadku profile „Omega” mocuje się w poziomie do pionowej podkonstrukcji.

Profil RW2C

Profil RW2C jest profilem typu „Omega” stosowanym przy małych wysięgach okładziny. Profil najczęściej mocowany jest bezpośrednio do konstrukcji budynku bez użycia konsol, co wpływa na niski koszt podkonstrukcji. Profil znajduje zastosowanie również przy wąskich płytach elewacyjnych mocowanych w układzie pionowym. W tym przypadku profile „Omega” mocuje się w poziomie do pionowej podkonstrukcji.

Profil RW2B

Profil RW2B jest profilem typu „Omega” stosowanym przy małych wysięgach okładziny. Profil najczęściej mocowany jest bezpośrednio do konstrukcji budynku bez użycia konsol, co wpływa na niski koszt podkonstrukcji. Profil znajduje zastosowanie również przy wąskich płytach elewacyjnych mocowanych w układzie pionowym. W tym przypadku profile „Omega” mocuje się w poziomie do pionowej podkonstrukcji.

Profil RW2E

Profil RW2E jest profilem typu „Omega” stosowanym przy małych wysięgach okładziny. Profil najczęściej mocowany jest bezpośrednio do konstrukcji budynku bez użycia konsol, co wpływa na niski koszt podkonstrukcji. Profil znajduje zastosowanie również przy wąskich płytach elewacyjnych mocowanych w układzie pionowym. W tym przypadku profile „Omega” mocuje się w poziomie do pionowej podkonstrukcji.

Profil RW2A

Profil RW2A jest profilem typu „Omega” stosowanym przy małych wysięgach okładziny. Profil najczęściej mocowany jest bezpośrednio do konstrukcji budynku bez użycia konsol, co wpływa na niski koszt podkonstrukcji. Profil znajduje zastosowanie również przy wąskich płytach elewacyjnych mocowanych w układzie pionowym. W tym przypadku profile „Omega” mocuje się w poziomie do pionowej podkonstrukcji.